Аншлаг на обласному семінарі в «Гранях»

Аншлаг на обласному семінарі в «Гранях»

15 листопада 2018 р. у  Запорізькому обласному Центрі науково-технічної творчості учнівської молоді «Грані» відбувся семінар за темою «Шляхи реалізації вимог нового Закону України «Про освіту» в позашкіллі».

У заході взяли участь 69 педагогів – директорів, їх заступників, методистів, завідувачів відділів, культорганізаторів, керівників гуртків, які представляли 34 заклади позашкільної освіти  Запорізької області.

Представник Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації Чурикова Лариса Василівна привітала усіх учасників заходу та виступила із доповіддю «Про нагальні питання  розвитку позашкільної освіти у Запорізькій області відповідно до Закону України «Про освіту».

Голова обласного комітету профспілки працівників освіти Гринь Надія Іванівна розповіла про діяльність ОК щодо соціального захисту працівників освіти у світлі вимог Закону України «Про освіту».

Основне питання за темою семінару висвітлив у своїй доповіді директор Центру «Грані» Богданов Сергій Миколайович. Співдоповідач з цього питання, заступник директора  з навчально-виховної роботи Центру «Грані» Арутюнян Володимир Едуардович, зупинився на  впровадженні інклюзивного навчання в системі позашкільної освіти.

Доцент кафедри теорії та методики виховання Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Могілевська Вікторія Мойсеївна висвітлила деякі проблеми з досвіду впровадження вимог Закону України «Про освіту» в закладах позашкільної освіти Запорізької області.

Учасникам семінару були представлені два майстер-класи: «Використання 3D принтера у роботі гуртків НТТУМ» та «Управління радіокерованими автомоделями».

Після засідання секцій та координаційно-методичних рад за напрямами НТТУМ  всі учасники семінару мали змогу заповнити анкети, в яких оцінили рівень організації та проведення семінару, висловили пропозиції та побажання та отримали відповідний сертифікат про участь в обласному заході..