Відкриваємо новий навчальний рік в позашкіллі

Відкриваємо новий навчальний рік в позашкіллі

12-го вересня два обласних заклади позашкільної освіти – Центр науково-технічної творчості «Грані» та Центр художньо-естетичної творчості провели свято відкриття нового навчального року. Чудова, по літньому тепла та сонячна погода сприяла заходу. Декілька сотень новеньких учнів, які зібрались на подвір’ї, мали змогу послухати концерт, який підготували їхні старші товариші, що займаються в музичних, вокальних та танцювальних гуртках та взяти участь у майстер-класах, які проводили керівники гуртків цих закладів.

Представник Департаменту освіти і науки облдержадміністрації – Лариса Василівна Чурикова привітала всіх з початком навчального року та нагородила відзнаками Департаменту вихованців, які досягли успіхів на Всеукраїнських та Міжнародних заходах, та їхніх керівників.

А потім на спортивно-технічному  майданчику старші гуртківці Центру НТТУМ «Грані» продемонстрували в дії самостійно виготовлені моделі  автомобілів, суден, літаків, ракет. Та цього замало – новенькі учні, які взяли участь в імпровізованому конкурсі на знання техніки та вірно відповіли на запитання ведучого, мали змогу вперше в житті стартувати ракету, покерувати моделлю авто чи запустити у басейні модель судна.

Попереду в них навчальні заняття у різноманітних гуртках, які не лише значно поліпшать  дозвілля, а й допоможуть у виборі професії у подальшому житті.

 

Нагадуємо, що 14 вересня (субота) з 12-00 до 15-00 в Центрі НТТУМ ГРАНІ відбудуться майстер-класи з науково-технічної творчості. Запрошуємо школярів та іхніх батьків!

 

Дивитися     фото     відео