Зимова спартакіада з НТТУМ розпочалась!

Зимова спартакіада з НТТУМ розпочалась!

В перші дні зими двома обласними масовими заходами розпочалась традиційна зимова спартакіада в Запорізькому обласному Центрі «Грані».

 

Першого грудня змагались юні фотоаматори позашкільних закладів освіти Запорізької області. Конкурс проходив у три етапи:

По-переше, журі оцінило домашні фотороботи, які привезли з собою конкурсанти.

По-друге, всі учасники виконали теоретичний залік, тобто письмово відповіли на низку питань, які пов’язані з технікою фотографії.

А от третє завдання – творче – зробити фоторепортаж з обласних змагань з трасового авто моделювання, які проходили тут же в Центрі «Грані».

І хоч перше командне місце посіли юні фотографи з Центру «Грані», в особистому заліку призерами також стали: Ігор Волошин та Катерина Комарець з Центру дитячої та юнацької творчості м. Дніпрорудне, Олександра Ларіна  учениця загальноосвітньої санаторної школи-інтернат І-ІІІ ст. при Хортицькій національній навчально-реабілітаційній академії.

 

Автомоделісти ж змагались два повні дні за 6-ма класами моделей. «Супер-перегони» – таку назву  має цей обласний захід –  проходили на автотрасі у холі Центру «Грані» та за своїм напруженням і азартом нагадували справжні перегони «Формули-І». Втім, головна відмінність змагань юних моделістів в тому, що «ганяли» вони на моделях авто, які зробили своїми руками в гуртках технічної творчості. Та й ремонтували їх (як у перегонах без цього?) самостійно тут же поряд – на спеціально обладнаних столах.

Перше місце і перехідний кубок отримала команда Центру науково-технічної творчості «Політ» Запорізької міськради (керівник Яковлев В. Г.), другою стала команда Токмакського Будинку дитячої творчості (керівник Бобир В. В.), а от команда Центру НТТУМ «Грані» (керівник Мураховський А. А.) цього разу посіла лише третє місце. Зате вихованці «Граней» добули майже всі золоті медалі в особистій першості. Це хлопці з автомодельного гуртка (керівник Бабченко С. Л.): Норов Олексій,  Орешин Денис, Кушпар Матвій, Суханов Даніїл, Кокшаров Григорій.

 

Попереду  продовження зимової спартакіади:  обласні змагання юних авіамоделістів «Політ метелика» (8-го грудня), відкритий регіональний турнір з робототехніки «Роботландія» (9-го грудня), відкритий регіональний конкурс з радіозв’язку «Швидкий ефір» (12-го грудня), обласна виставка-конкурс з історико-технічного моделювання «Щит Батьківщини» (15-го грудня) та обласний конкурс з інформаційних технологій «IT-AS» (15-го – 16-го грудня).

 

Запрошуємо в гості!

 

 

Дивитися фото:     “суперперегони”        “фото-бліц”