Обласний відкритий Фестиваль повітряних зміїв «Мирне небо Запоріжжя»

Обласний відкритий Фестиваль повітряних зміїв «Мирне небо Запоріжжя»

4-го травня Запорізький обласний Центр НТТУМ «Грані» провів обласний відкритий Фестиваль повітряних зміїв «Мирне небо Запоріжжя». В ньому брали участь понад 50 вихованців закладів позашкільної освіти у складі 12-ти команд із районів Запорізької області та міста Запоріжжя. Свято відбулося біля каскадного фонтану «Райдуга» на стадіоні «Олімпійські надії».

Конструювання повітряних зміїв – це один із видів технічної творчості, який дозволяє юним конструкторам наблизитися до своєї мрії про небо. Яких тільки зміїв мали змогу побачити глядачі і учасники: у вигляді літаків, привидів, осьміногів, бетманів… Був навіть змій-велосипедист.

Найбільш вражаючими були конструкції зміїв команди Бердянського Клубу дитячої та юнацької творчості «Зоряний». Учасники цієї команди і «забрали» більшість призів Фестивалю. І це заслужено, бо саме цей колектив, який очолює талановитий керівник гуртка Пастух Є. В., вже протягом кількох років представляє Запорізьку область на Всеукраїнських та міжнародних змаганнях за цим яскравим видом творчості.

 

Дивитися   фото    відео      відеорепортаж