Початкове моделювання з природного матеріалу та паперу (Комишувахський НВК)

Початкове моделювання з природного матеріалу та паперу (Комишувахський навчально-виховний комплекс)

 

Гурток  «Початкове моделювання з природного матеріалу та паперу» допоможе дітям навчитись працювати з різними матеріалами та інструментами, вихованці навчаться виготовляти нескладні поробки та іграшки з природних матеріалів, паперу та картону. На гуртку сприяє доброзичлива та позитивна атмосфера, де діти будуть охоче працювати та виготовляти нескладні сувеніри до різних свят. Вихованці неодноразово ставали призерами обласних конкурсів – виставок «Космічні фантазії» та «Початкове технічне моделювання».

 

Вік дітей: 6-10 років.

 

Напрями роботи гуртка:

Під час навчання гуртківці поступово опанують різні техніки виготовлення іграшок та поробок, ознайомляться з видами з’єднання деталей поробки між собою: нерухоме (за допомогою клею),  рухоме (за допомогою дроту), навчаться працювати з різними матеріалами та інструментами. У процесі навчання гуртківці набудуть практичних навичок у виготовленні поробок, сувенірів, композицій, підборі матеріалу для творчості. Вивчать правила техніки безпеки під час роботи з різними матеріалами та інструментами. Увесь процес має творчий та виховний характер.

 

Учні навчаться:

–     впізнавати і називати геометричні фігури (трикутник, квадрат, прямокутник, коло) і геометричні тіла (куб, куля, циліндр, конус, призма);

–     планувати трудові дії, підбирати матеріал, інструменти і засоби для розмітки та обробки виробу;

–     виконувати розмічання деталей на різних матеріалах;

–     знаходити способи підвищення міцності і стійкості виробу;

–     знаходити способи виправлення дефекту;

–     переносити отримані знання, вміння й досвід роботи в нову ситуацію;

–     користуватися поширеними інструментами ручної праці, дотримуватись правил безпеки.

 

Керівник гуртка: Довгаленко Вікторія Володимирівна