Початкове моделювання з природного матеріалу та паперу

Початкове моделювання з природного матеріалу та паперу

 

Гурток  «Початкове моделювання з природного матеріалу та паперу» допоможе дітям навчитись працювати з різними матеріалами та інструментами; вихованці навчаться виготовляти нескладні поробки та іграшки з природних матеріалів, паперу та картону.   Доброзичлива та позитивна атмосфера, яка створюється на заняттях гуртка, сприяє  учням працювати та виготовляти нескладні сувеніри до різних свят.

 

Вік дітей: 6-10 років.

 

Напрями роботи гуртка:

Під час навчання гуртківці поступово опанують різні техніки виготовлення іграшок та поробок, ознайомляться з видами з’єднання деталей поробки між собою: нерухоме (за допомогою клею),  рухоме (за допомогою дроту), навчаться працювати з різними матеріалами та інструментами. У процесі навчання гуртківці набудуть практичних навичок у виготовленні поробок, сувенірів, композицій, підборі матеріалу для творчості. Вивчать правила техніки безпеки під час роботи з різними матеріалами та інструментами. Увесь процес має творчий та виховний характер.

 

Учні навчаться:

–     впізнавати і називати геометричні фігури (трикутник, квадрат, прямокутник, коло тощо) і геометричні тіла (куб, куля, циліндр, конус, призма тощо);

–     планувати трудові дії, підбирати матеріал, інструменти і засоби для розмітки та обробки виробу;

–     виконувати розмічання деталей на різних матеріалах;

–     знаходити способи підвищення міцності і стійкості виробу;

–     знаходити способи виправлення дефекту;

–     переносити отримані знання, вміння й досвід роботи в нову ситуацію;

–     користуватися поширеними інструментами ручної праці, дотримуватись правил безпеки.

 

Контакти: Тюкова Людмила Михайлівна, тел: (061) 233-11-26, (097) 142-04-97, (095) 434-45-61

 

Додаткова інформація: Вихованці неодноразово ставали призерами обласних конкурсів – виставок «Космічні фантазії» та «Початкове технічне моделювання».