Судномоделювання

Судномоделювання

Судномоделювання  – вид технічної творчості, метою якої є конструювання і випробування моделей водного транспорту.

 

Вік дітей: 9-18 років.

 

Напрями роботи гуртка:

Ознайомлення з історією і традиціями суднобудування та мореплавства, різновидами суден, їх будовою, призначенням; навчання вихованців працювати з різними матеріалами та інструментами, створювати моделі суден; забезпечення розвитку конструкторських здібностей, бажання творчо підходити до реалізації теоретичних знань  у самостійній конструкторській діяльності, прищеплення цікавості до здобутків світової та вітчизняної науки та техніки, виховування дбайливого ставлення до результатів чужої та своєї праці.

 

Учні навчаться: користуватись інструментами ручної праці, самостійно виготовляти прості, стендові моделі суден, налаштовувати та випробувати моделі, налаштовувати системи радіокерування.

 

Контакти: (061) 233-11-26, (097) 142-04-97, (095) 434-45-61

 

Додаткова інформація:

Вихованець гуртка Люльченко Іван – учасник Чемпіоната світу з радіокерованих моделей-копій, член юніорської збірної  України з судномоделювання. Входить в десятку найкращих юніорів світу. Багаторічний переможець, призер різних чемпіонатів України серед юніорів та дорослих з судномоделювання.

Вихованці гуртка неодноразово ставали призерами  та переможцями обласних конкурсів з судномоделювання та виставок з стендового моделювання і технічної творчості.

Керівник гуртка Люльченко І.П. має І розряд з судномодельного спорту.

Конкурс з судномоделювання. 19.05.2018

Всеукраїнський турнір з судномоделювання 2018