Центр “Грані” готується до міжнародного ІТ-форуму

Центр “Грані” готується до міжнародного ІТ-форуму

Запоріжжя чекає на головну цифрову подію року. Рівно за тиждень – 27 вересня – виставковий центр «Козак-палац» прийматиме міжнародний ІТ-форум. У списках спікерів гучні імена, а на експозоні цьогорічного івенту – сучасні світові цифрові розробки та експонати від 50 компаній. Протягом дня на форумі працюватимуть локації різних напрямків: “Робототехніка”, “Дрони”, “3D-принтери”, “Штучний інтелект” та “Інноваційні розробки”.

Як зі звичайного конструктора зібрати робота зі штучним інтелектом – знають у комунальному закладі «Грані». У гуртку «Робототехніки» праця кипить. Винахідники завершують створення унікальної колекції, яку представлять на міжнародному ІТ–форумі вже за тиждень. Зізнаються: на робота під назвою «Танк» пішло чимало сил.

«Танк» до заходу планують устаткувати ще двома пристроями: гарматою, що стрілятиме м’ячами для пінпонгу, і так званою рукою, яка ловитиме м’ячі та повертатиме їх назад. Робот вже вміє їздити та долати перешкоди. Всі дії створіння прописано в комп’ютері. Необхідну інформацію поміщено в мозок робота. Кажуть, на ІТ- форумі гостей вітатиме ще одна розробка «Граней».

Центр «Грані» та ще з півсотні компаній демонструватимуть свої винаходи у виставковому комплексі «Козак-палац» 27 вересня.

Оригінал статті з сайту телеканала Z